MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7954684
nr 795 4684
Skrivbyrå
Björk, omkring 1900, längd: 120, djup: 51, höjd: 1042
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:07:27
100 kr
500 kr